поради при перевірці держпраці

Держпраці відновлює перевірки – поради при перевірці держпраці

Інспекція з держпраці відновлює свої позапланові перевірки, а згодом вже будуть відновлені і планові перевірки. Ознайомтесь із статтею, щоб дізнатися поради при перевірці держпраці від практикуючого юриста.

Continue reading →
ФОП з ПДВ

ФОП з ПДВ

Фізична особа-підприємець платник ПДВ – це реально. ФОП з ПДВ має багато деталей, особливо якщо існуючий ФОП бажає стати платником ПДВ. Проте, все розкрито у статті – читай!

Continue reading →
Податок на депозит

Податок на депозит у 2020 році

Якщо ти маєш або плануєш відкрити депозит в банку тобі однозначно треба знати, який податок на депозит у 2020 році. У статті є конкретні приклади розрахунків податків.

Continue reading →
Що треба знати про фізичну особу-підприємця (ФОП)

Що треба знати про фізичну особу-підприємця (ФОП)

Що треба знати про фізичну особу-підприємця (ФОП) та правильно розпочати свій пізнес. В цій статті юрист Богдан Янків дає практичні поради та до деталей розберає ФОПа, як найпопулярнішу форму ведення бізнесу в Україні.

Continue reading →
Податки на зарплату в Україні

Податки на зарплату в Україні

Податки на зарплату в Україні платять працівники та роботодавці. В цій статті будуть приклади розрахунку податків, проаналізовано розмір податків та й загалом актуальна юридична інформація. 

Continue reading →
Фізична особа-підприємець на 1 групі (ФОП)

Фізична особа-підприємець на 1 групі (ФОП) у 2019/2020

Якщо тобі цікаво дізнатися, що таке фізична особа-підприємець на 1 групі (ФОП) у 2019-2020 роках – обов’язково ознайомся із цією статтею. В ній розказано всі нюанси ФОП на 1 групі, а такж як можна не платити Єдиний податок та ЄСВ такому ФОПу.

Continue reading →
Помилки ФОП | Помилки ФОП - юридичні помилки малого бізнесу

Помилки підприємців | Помилки ФОП – юридичні помилки малого бізнесу

Якщо хочеш дізнатися про часті помилки ФОПів – обов’язково читай цю статтю. В цій статті досвідчений юрист, який обслуговує фізичних осіб-підприємців дає поради, ти зможеш дізнатися про помилки підприємців, помилки ФОП – юридичні помилки малого бізнесу.

Continue reading →
Адвокат у м. Львів

Адвокат у м. Львів

Адвокат у м. Львів надасть допомогу фізичним та юридичним особам, щоб захистити їх інтереси. Допомога може полягати у будь-якій діяльності, що пов’язана із законодавством України, а також локальними актами львівських органів державної влади. Йде мова про представництво в суді, розробка будь-яких документів, реєстрація та припинення бізнесу.

Continue reading →
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!