Ціни на юридичні послуги у м. Львів

Ціни на юридичні послуги у м. Львів

Ціни на юридичні послуги у м. Львів можна дізнатися у цій публікації. Тому обов’язково ознайомтесь.

Янків Богдан

Адвокат/юрист у м. Львів

+38 098 42 36 368
yankiv.bohdan@gmail.com

З чого формуються ціни на юридичні послуги у м. Львів

Ціни на юридичні послуги у м. Львів та й загалом практика прийнята в світі – формуються в залежності від кількості потраченого часу на справу клієнта. Відповідно чим більше часу – тим дорожча справа.

Крім того, також є і коефіцієнти які застосовуються до вартості ціни на юридичні послуги у м. Львів, зокрема:

  1. авторитетність адвоката чи юриста;
  2. досвід адвоката чи юриста;
  3. наявність експертності у адвоката чи юриста;
  4. наявність/відсутність аналогічних виграних справ;
  5. рекомендації тощо.

Відповідно в разі наявності чи відсутності того чи іншого критерію вартість юридичних послуг може змінюватися.

Приклад формування вартості юридичних послуги у Львові

Щоб більш чіткіше по перше розуміти, по друге проконтролювати чи юрист не взяв з Вас надмірну суму грошей потрібно на конкретному прикладі розібрати як було сформовано ціни на юридичні послуги у м. Львів.

Розглянемо на прикладі судової справи про розлучення. Ітак ситуація наступна. Дружина вирішила розлучитися із чоловіком у зв’язку із цим звернулася до адвоката у м. Львів.

Після завершення справи дружина за весь процес заплатила 12 тисяч гривень, проте, більшість судових витрат було перекладено на чоловіка, оскільки від виступав відповідачем та програв справу.

В таких справах побудова позиції в суді майже не заберає часу, оскільки тут достатньо одного бажання – просто розлучитися. Вартість побудови такої позиції може бути максимум одна робоча година адвоката. В нашому випадку це 500 грн.

Увага!

Година роботи юриста – адвоката у м. Львів складає 500 грн.

Розробка позовної заяви складається з декількох кроків. В першу чергу – це збір доказової бази. У нас фактичною доказовою базою є паспортні дані, свідоцтво про розлучення і впринципі все. Її зібрати можна дуже легко. Після цього формується позовна заява. На збір доказової бази, складання позовної заяви потрібно максимум дві години часу. Оскільки потрібно сплатити судовий збір, визначити підсудність справи, сформувати поштове відправлення та надіслати заяву. Саме тому вартість складала 1000 грн.

Якщо б потрібно було подати позовну заяву наручно для більш швидшої реакції – юрист також прокалькулював би вартість дороги та затраченого часу.

Вартість одного судово засідання складає 1000 грн не залежно від часу.

Нащо знати ціни на юридичні послуги у м. Львів

Ціни на юридичні послуги у м. Львів для пересічного громадянина, якому можуть знадобитися юридичні послуги – не зрозумілі. Деколи клієнт вважає, що юристу чи адвокату немає за що платити. У інших випадках напроти, в зв’язку із тим що клієнт не розуміє формування ціни – значним чином переплачує за послуги юриста. У всьому цьому варто знайти золоту середину та дотримуватися балансу.

Ця стаття загалом покликана ознайомити пересічного громадянина із порядком формування ціни на юридичні послуги у м. Львів. Хорошим показником зрозумілості юриста є відкритість його цін, та зрозумілість їх формування. Відтак, у адвоката у м. Львів, юриста у м. Львів ціни відкриті і публічні. З ними можна ознайомитися за посиланням у цій таблиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!